ایران وب

احکام سال 96 کارمندان دولت کی صادرمی شود

۱۳۹۸/۱۲/۲۳ ۲۰:۳۹:۳۵
احکام سال 96 کارمندان دولت کی صادرمی شود
از جمله این احکام بند ۸ تبصره ۲۴ بود که بر اساس پیشنهاد دولت قرار بود که مبنای حقوق بازنشستگی به جای میانگین دو سال آخر، ۵ سال آخر شود. ... در این زمینه حسن حسینی مدیر كل امور اداری و تشكیلات وزارت آموزش و پرورش گفت: براساس بخشنامه شورای عالی، هر كارمند پس از استخدام امكان ارتقا یك مقطع تحصیلی دارند و برای تحصیل ...
خبر 5 اسفند 96: حقوق بهمن و عیدی پایان سال کارمندان دولت پرداخت شد (منبع: خبرگزاری ایسنا) ... خبر 2 اسفند 96: عدم افزایش حقوق مسئولان دستگاه‌‌های اجرایی و نمایندگان در سال 97 (منبع: خبرگزاری فارس) ... به موجب این مصوبه، هرگونه پرداخت خارج از ضوابط این قانون تحت این عنوان و عناوین مشابه در حکم تصرف در اموال عمومی است.
13 مه 2017 ... افزایش 20 درصدی حقوق کارکنان دولت به همه دستگاه ها ابلاغ شده است/ حق التدریس معلمان شاغل به صورت کامل تا چند روز آینده پرداخت می شود .... این خبرو دیگه کی از خودش دراورده؟ ..... جناب ناشناس شما بهتره فیش حقوقی سایر کارمندان رو از سال 92تا سال 96مقایسه کنید ببینید برا اونا چند برابر شده برا شما چند؟
6 مه 2017 ... به احتمال بسیار قوی احکام افزایش حقوق تا پایان هفته جاری صادر، و حقوق اردیبهشت ماه جاری با احتساب افزایش جدید پرداخت می شود ..... حا لا بذار ببین حکم ها صادر می شود یا نه ... میگم حالا دروغکی گفتن این 20 درصد برای کارکنان دولت زده میشه شما چرا فرهنگیان رو تیتر کردید مگه به جزء معلم کارمند دیگه ای نداریم.
13 ژانويه 2016 ... به گزارش ایسنا، گر چه حدود شش سال از اجرای آزمایشی قانون مدیریت خدمات کشوری گذشته و امید می‌رفت تا با اجرای این قانون ناعدالتی‌ها و همچنین پرداخت‌های کلان و خارج از ضابطه حذف شود و کارکنان دولت با توجه به قابلیت، تجربه و تحصیلات از حقوقی یکسانی برخوردار شوند، اما اینگونه نشد و در سالهای اخیر همواره اختلاف ...
هیاتهای بدوی و تجدید نظر متشکل از 3 عضو اصلی و یک یا دو عضو علی البدل هستند که به استناد ماد 2 قانون رسیدگی به تخلفات اداری برای مدت سه سال ازسوی وزیر یا .... به استناد ماده 96 مدیریت خدمات کشوری : کارمندان دستگاههی اجرائی مکلف می باشند در حدود قوانین و مقررات ، احکام و اوامر روسای مافوق خود را در امور اداری اطاعت نمایند.

خوش آمدید

بستن